(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (093)-197-79-11
Пн-Пт — 9:00-18:00, Сб-Нд — вихідний

Переможці марафону

Днями завершився марафон до Дня української мови та писемності від нашої авторки Олесі Калинич!

Хочемо подякувати усім учасникам та надзвичайно раді оголосити переможців!

У Facebook:

1. Тетяна Співаковська
2. Ірина Турик та Галина Турко 

В Instagram:

1. Юлія Рущак
2. Тимофій Супрун

Приз глядацьких симпатій:
Viktória Simon Kovács (у Facebook) та Ференц Юлія (яка встигала бути першою і у Facebook, і в Instagram).

Також наше видавництво відзначило призами активність у Facebook
Мирослави Марчук
Валерія Островського
Оксани Обідченко.

 


ПЕРЕГЛЯНУТИ

Українська література. Зошит 11 клас. Перлини західноукраїнської літератури. «Під чужим небом»...

Друга частина серії зошитів з української літератури Олесі Калинич («Перлини західноукраїнської літератури. "Під чужим небом". Воєнне лихоліття») продовжує добру традицію якісної, стильної та змістовної подачі навчального матеріалу для підготовки до ЗНО.

У цій частині учні познайомляться із Богданом-Ігорем Антоничем, Євгеном Маланюком, Іваном Багряним, Олександром Довженком та іншими письменниками, які творили в еміграції та в міжвоєнне лихоліття.

Різноманітні завдання, пропозиції критично міркувати над темами есе, QR-коди та багато іншого зроблять навчання цікавим та продуктивним не лише у класі, але й вдома!

Для замовлення переходьте за покликанням або ж телефонуйте нам!

 


ПЕРЕГЛЯНУТИ

Зошит з української літератури для 11 класу. "Розстріляне відродження"

Як зарадити учням і ученицям у вивченні митців "розстріляного відродження" та їх творів на уроках української літератури, а також під час підготовки до ЗНО?

Звісно, скориставшись яскравим зошитом Олесі Калинич! Аналіз поезій із кольоровими олівцями, важливі факти з життя митців, а не суцільні біографії, численні вправи, покликання на відеоматеріали і багато-багато тестових завдань — усе це дозволяє розібратися в літературі, зрозуміти, запам’ятати і, водночас, зробити це не занудно, а цікаво!

Зошит вже можна замовити за покликанням чи зателефонувавши нам!


ПЕРЕГЛЯНУТИ

З днем працівника освіти! Знижка в подарунок!

Друзі-освітяни!
Ми щиро вітаємо вас із професійним святом! Нехай ті, кого ви навчаєте, надихають підтримують та дарують радість своїми успіхами щодня! Нехай ваші керівники і керівниці розуміють проблеми й сприяють їх вирішенню! Бажаємо весь час відчувати важливість і повагу до вашої роботи та мати можливість щодня з’їсти не лише соковите яблуко, апельсин і манго, але й — на кожних канікулах відпочити на березі морі чи гірській галявині!

У якості подарунка наше видавництво розпочинає тижневу акцію: –10 % знижки на усі видання! Якщо ви сумнівалися придбати чи ні, якщо ви хочете подарувати вчительці чи вчителю корисні методичні матеріали — зараз якраз найкращий момент!


ПЕРЕГЛЯНУТИ

Фінальна частина зошитів Олесі Калинич!

Ну що ж! «Зошит для підготовки до ЗНО на уроках української мови в 10–11 класах. Морфологія» — останній зошит серії авторки Олесі Калинич. І ви вже можете придбати його.

А найтерплячіші тепер можуть одним замовленням придбати всю серію зошитів зі знижкою! Вивчайте українську мову легко, весело та ефективно!

Чекаємо ваших замовлень!


ПЕРЕГЛЯНУТИ

Новинка з української літератури!

Посібник «Українська література: книга для вчителя. 11 клас, І семестр (рівень стандарту)» Тетяни Черешневської — це 32 плани-конспекти уроків за оновленою програмою з опорними схемами, таблицями, домашніми завданнями — усім необхідним для творчих, ефективних та різноманітних уроків української літератури в І семестрі випускного класу!

Вже у продажу!


ПЕРЕГЛЯНУТИ

Система знижок

 Ми певні, що кожен учитель або учителька прагнуть створити найкращі умови для своїх учнів та учениць та забезпечити їх найкращою навчальною літературою під час навчального процесу. 
Це ознака якісної освіти, що не завжди коштує дешево. Особливо, коли середня кількість учнів у класі загальних закладів середньої освіти велика, а в одній паралелі є два класи, а може й більше.

Ми хочемо підтримати такі прагнення. Тому в нас діє постійна система знижок при великих замовленнях.
При купівлі від 25-ти одиниць одного найменування навчальної літератури ви отримуєте 5 % знижки, а від 50-ти10 %.

Під час оформлення замовлення на сайті знижка порахується автоматично. 
Якщо ж ви замовляєте літературу в телефонному режимі, консультанти обов'язково зазначать суму знижки та остаточну ціну.


ПЕРЕГЛЯНУТИ

Вивчайте орфографію легко!

Що формує письмово грамотну людину, спитаєте ви? А ми скажемо: «Знання з орфографії»!

І новий зошит Олесі Калинич «Зошит для підготовки до ЗНО на уроках української мови в 10 класі. Орфографія» якраз стане у пригоді у вивченні та відшліфуванні знань з цього розділу мови.

А ще, він вже у продажу на нашому сайті! Тож поспішайте придбати!


ПЕРЕГЛЯНУТИ
Знайдено записів: 21 Сторінок: 3