(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (093)-197-79-11

Від тепер у Facebook!

Видавництво «Соняшник» від тепер має офіційну сторінку у Facebook! Спілкуватися з нами і слідкувати за новинами видавництва стало ще простіше.

Запрошуємо вас приєднюватися, тегати себе та друзів у публікаціях, знайомитися та ділитися враженнями.


ПЕРЕГЛЯНУТИ

Новий комплект карток з української мови

Вивчення української мови з допомогою квесту? Розвиток в учнів і учениць мовної компетентності? Підготовка до ЗНО у формі гри? Саме так!

У новому виданні з української мови для 8-9, 10 та 11 класів Нелі та Вікторії Михайловських є 27 окремих карток українознавчого змісту. Під час розв'язування ребусів, пов'язаних із синтаксичними та пунктуаційними нормами української мови ви мандруватимете Україною, познайомитесь із цікавими фактами з життєпису наших письменників, заглибитесь у вивчення оригінального етноодягу кожної області.

Все це — «Освіта і розваги. Edutainment» «Синтаксис і пунктуація. Підготовка до ЗНО. Мандрівка Україною, українські письменники, етноодяг».

Вже у продажу!


ПЕРЕГЛЯНУТИ

Новинки від Олесі Калинич скоро у продажу!

А ми чекаємо на новинки від Олесі Калинич!

Стежте за новинами на сайті

          

Обкладинка Укрмова 10 Морфологія         

          


ПЕРЕГЛЯНУТИ

І ще новинка! «Хімія. Робочий зошит. 11 клас (рівень стандарту)»

А у нас ще одне новеньке видання — «Хімія. Робочий зошит. 11 клас (рівень стандарту) та додаток Зошит для практичних робіт і оцінювання знань з хімії. 11 клас».

Це кінцеве видання серії робочих зошитів з хімії авторства Олексія Григоровича, яке не прив'язано до жодного підручника та можна використовувати як під час уроку, так і вдома.

Переходьте за посиланням, ознайомлюйтесь та купуйте!

          


ПЕРЕГЛЯНУТИ

Вже у продажу! «Біологія і екологія (рівень стандарту). Косплект для 11 класу»

Від сьогодні ви маєте можливіть придбати комплект Робочий зошит та зошит для практичних і перевірочних робіт з дисципліни «Біологія і екологія (рівень стандарту). 11 клас»  зошит, що покликаний допомогти учням й ученицям набути та розвинути  уміння швидко навчатись новому, застосовувати знання в нестандартних ситуаціях та краще вивчити й зрозуміти світ, що нас оточує.

                    


ПЕРЕГЛЯНУТИ

Вже у продажу «Граматичні помилки»!

Саме так! 

Видання, покликане допомогти учням та ученицям не тільки працювати з текстами, а й редагувати власне висловлювання — «Граматичні помилки» вже доступні для купівлі на нашому сайті.

Переходьте за посиланням.


ПЕРЕГЛЯНУТИ

Нові підручники з української мови для шкіл з молдавською мовою навчання

Раді поділитися із вами результатами цьогорічної праці над серією підручників з української мови для шкіл із молдавською мовою навчання, рекомендованих Міністерством освіти і науки України....

ПЕРЕГЛЯНУТИ

«Граматичні помилки» — скоро у продажу!

Ми знаємо, ви цього чекали! То ж анонсуємо: зошит Олесі Калинич «Граматичні помилки. Підготовка до ЗНО з української мови. Словник «граматичних помилок», вправи з редагування та тести» у продажі вже цього тижня!...

ПЕРЕГЛЯНУТИ
Знайдено записів: 9 Сторінок: 2