(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (093)-197-79-11
Пн-Пт — 9:00-18:00, Сб-Нд — вихідний

Лоції із зарубіжної літературі для 5 класу — путівник світом літератури

Наші автори продовжують нестандартно мислити та створювати цікавезні матеріали для учнів та учениць!
Так, комплект з двадцяти карток  "Лоції до уроків зарубіжної літератури у 5 класі: в аспекті аналізу системи цінностей літературних героїв" створений аби вчитель або вчителька творчо та у співпраці з класом могли не лише надихнути кожного окремого учня читати, але й розуміти прочитане, навчити робити висновки та критично мислити! 

Медіаграмотність на заняттях з географії

Медіаграмотність на заняттях з географії. Навчальне видання / Філончук Зоя. За редакцією Волошенюк О., Іванова В. — Київ: АУП, ЦВП, 2020. — 73 с., іл.

ISBN 978-617-7370-13-9

Посібник є першим виданням в Україні, що розкриває питання освіти з медіаграмотності на уроках географії. У книжці наведено короткі теоретичні відомості про різні аспекти медіаграмотності, приділено увагу питанням методики впровадження навчання з медіаграмотності та розміщено численні моделі завдань, що можуть бути використані під час занять із географії.

Книжка розрахована на вчительок та вчителів географії, які прагнуть урізноманітнити свої заняття, зробити їх більш цікавими для учнів, розвивати не лише предметні компетентності, але й медіаграмотність.

Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторської групи та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

Медіаграмотність на заняттях з географії

Освітнє щеплення від інфодемії

Академія української преси та ГО «Інтерньюз-Україна» підготували навчальний посібник «Освітні практики із запобігання інфодемії, або Як не ізолюватися від правди» за підтримки Internews Network. Він розроблений у партнерстві з Міністерством освіти та науки України і має на меті розвиток критичного мислення та навичок медіаграмотності у школярів.

Медіаексперти та медіаосвітяни України об’єдналися і спільно підготували моделі занять із біології, громадянської освіти та історії, медіаграмотності та української мови, щоб викладачі, їх учні та й усі громадяни підвищували свій рівень медіаграмотності і споживали інформацію з медіа усвідомлено та через призму наукового знання.

PDF-версія посібника доступна тут>>>

Вчителі та викладачі можуть провести заняття за матеріалами посібника та отримати сертифікат від МОН та АУП з ГО «Інтерньюз-Україна».

Щоб отримати сертифікат, потрібно заповнити невелику форму зворотного зв’язку.

Форма — лише для тих педагогів, які вже провели заняття та хочуть поділитися враженнями та досвідом.


Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторської групи та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

Медіаграмотність на заняттях з біології

Каліберда М. С. Медіаграмотність на заняттях з біології. Навчальне видання. / М. С. Каліберда, Р. В. Шаламов. — Київ: АУП, ЦВП, 2020. — 60 с., іл.

ISBN 978-617-7370-12-2

Посібник є першим виданням в Україні, що розкриває питання освіти з медіаграмотності на уроках природознавства та біології. У книжці наведено короткі теоретичні відомості про різні аспекти медіаграмотності, приділено увагу питанням методики впровадження навчання з медіаграмотності та розміщено численні ідеї завдань, що можуть бути використані під час занять з природознавства та біології.

Книжка розрахована на вчительок та вчителів природознавства та біології, які прагнуть урізноманітнити свої заняття, зробити уроки більш цікавими для учнів, розвивати не лише предметні компетентності, але й медіаграмотність.

Посилання для завантаження видання

Тест-контроль з української мови

Якісна перевірка знань й навичок на уроках української мови потребує якісних завдань. Це мають бути завдання із цитатами з літературних творів, завдання, що дозволяють проявитися уміння, диференційовані завдання, що мають елементи творчості, а не лише відтворенню знань. Крім того, вчителям ще й має бути легко їх перевіряти.

Досвічена вчителька мови й літератури Олена Зима на сторінках видання "Тест-контроль з української мови. 9 клас" ділиться з вчительською спільнотою зразками перевірочних робіт, які відповідають усім цим критеріям. У посібнику міститься по чотири варіанти роботи до кожної з мовних тем 9 класу (загалом 16 робіт) із відповідями до них, при цьому кожна з робіт містить різні види тестових завдань: як закритого, так і відкритого типу, а також завдання на увідповіднення.

Впевнені, що використання такого тест-контролю сприятиме не лише зростанню ефективності перевірки набутих знань і умінь, але й полегшенню щоденної праці усіх учительок та учителів української мови!

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Підготовка до ЗНО з хімії тепер іще ефективніша!

Готуєтесь до ЗНО з хімії й майже тести вже порозв’язували, бо ж ЗНО мало бути за місяць? Маємо для вас гарну новину: вийшов другий посібник із серії збірників завдань для підготовки до ЗНО — тепер посібник із хімії!

Автор підручників і робочих зошитів із хімії, кандидат хімічних наук Олексій Григорович розробив понад 900 тестів до усіх розділів програми ЗНО, пояснив хід розв’язку частини з них та написав цілий розділ присвячений докладним алгоритмам розв’язування всіх типових для ЗНО задач! Ба більше, частина з тестів є не стільки знаннєвими, скільки компетентнісно орієнтованими, що робить цей збірник абсолютно унікальним!

Прагнете перевірити, вдосконалити, систематизувати й поглибити знання з хімії, хочете якісно підготуватися до оцінювання з хімії? Скористайтесь нашим збірником завдань для підготовки до ЗНО з хімії!

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Освітня гра як поєднання розваг і навчання

Карантин і ізоляція змінили все... крім спраги до розваг і потреби у знаннях — діти як були, так і лишилися дітьми! Ми попросили одного з розробників гри "Екологія", яку ми видали минулоріч, розказати більше про таке поєднання розваг і освіти за допомогою гри (для цього є навіть спеціальний термін "едьютейнмент"!), ознайомити з правилами і навчальними можливостями гри. Вийшло цікаво!

ЗАМОВИТИ

Тепер і науково-популярна література!

Сьогодні ми перегортаємо нову сторінку історії нашого видавництва й починаємо видавати не лише навчальну літературу, але й науково-популярну!

Першою книгою такого типу стала книга біохіміка, доктора філософії з Каролінського університету Олександра Литовченка "Здоров’я. Біохімія. Спорт. Енциклопедія успіху". У ній автор зрозумілою мовою пояснює, як відбувається перетворення речовин в організмі і на основі цього дає поради, що сприятимуть зміцненню здоров’я, успіхам у спорті та довголіттю. Науковість у книзі йде нога в ногу з гумором, цікавими фактами, ефектними ілюстраціями... Читання її — одне захоплення!

Ви хочете розуміти що потрібно для здоров’я? Хочете, щоб тренування були максимально ефективними? Бажаєте бути лишатися красивими ще довгі роки? "Енциклопедія успіху" знає як цьому зарадити!

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Знайдено записів: 41 Сторінок: 6